Import and export of bulk commercial goods

سوالات متداول

پرسش و پاسخهای متداول

چگونگی ثبت سفارش؟

خریداران در راستای تأمین کالای (داخلی – صادراتی) مورد نیاز خود ، می توانند به 4 روش با این شرکت ارتباط برقرار نمایند :

1- ثبت سفارش تلفنی

خریداران محترم می‌توانند با شماره‌های تلفن شرکت تماس برقرار نموده و به محض برقراری تماس تلفنی که اطلاعات اولیه و درخواست آنان، توسط اپراتور در سیستم مرکزی شرکت ثبت و مراتب درخواست آنان به کارشناس ذیربط ارجاع و کارشناس وظیفه‌مند است که ضمن برقراری ارتباط با خریدار و اعلام مشخصات کالا و در صورت نیاز ارسال آنالیز و ضرورتاً نمونه کالا و نهایتاً قیمت مناسب را اعلام و پس از صدور پیش فاکتور و موافقت خریدار مبنی بر خرید کالا و واریز وجه به حساب شرکت و زمانبندی بارگیری و ارسال کالا به خریدار اعلام و در موعد مقرر بارگیری از انبار انجام و مراتب توسط کارشناس مربوطه مرحله به مرحله پیگیری و به اطلاع خریدار نیز رسانیده می‌شود .

2- ثبت سفارش آنلاین

خریداران می‌توانند برای سهولت در خرید از طریق واتس آپ شرکت پارس بالک نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند و کارشناس فروش با دریافت تقاضا نسبت به پیگیری آن  و اعلام قیمت ، ارسال آنالیز و ضرورتاً نمونه، اقدام می نماید.

مزیت سفارش آنلاین این است که خریدار در خارج از ساعت اداری و ایام تعطیل نیز می توانند درخواست خود را ثبت و پاسخ دریافت نماید، زیرا کارشناسان فروش شرکت، پیوسته موضوع درخواست آنلاین را رهگیری و رصد می نمایند.

درخواست های آنلاین را عموماً مدیریت بازرگانی شرکت به کارشناس مرتبط ارجاع می‌دهند و طبعاً سفارش‌های آنلاین با حساسیت و دقت بیشتری پیگیری گردیده و سریع‌تر از روال عادی به نتیجه می‌رسند.

3- ارسال نمابر

خریدار می تواند با ارسال نمابر نیز در خواست خود را به پارس بالک اعلام نماید و کارشناس ذیربط با دریافت نمابر و ثبت درخواست خریدار در سیستم، نسبت به اعلام پاسخ کتبی و رسمی به خریدار اقدام و درخواست‌ها تا حصول نتیجه، توسط کارشناس مربوطه پیگیری می‌شود.

4- مراجعه حضوری

خریدارانی که با وقت قبلی و مستقیماً به محل دفتر مرکزی شرکت مراجعه می نمایند و ضمن ملاقات حضوری با مدیریت بازرگانی و مدیر عامل شرکت، موضوع جلسه مورد کارشناسی قرار می گیرد و کارشناس مرتبط، وظیفه پیگیری مستمر نتیجه ملاقات را تا حصول نیز را به عهده دارد و معمولاً کالاهای صادراتی که توسط بازرگانان محترم صادر می‌شود، نیاز به بررسی دقیق و صحیح دارد که می‌بایست مراتب طی ملاقات حضوری موضوع هماهنگ می‌گردد.

چگونگی اطلاع و استعلام قیمت؟

چگونگی انتخاب کالای درخواستی؟

 • خریدار درخواست خود را با ذکر نام کالا و تناژ و مشخصات حقیقی و حقوقی از طریق ثبت سفارش کتبی ثبت نماید.
  تبصره 1- شرکت بنا به درخواست خریدار آنالیز و یا نمونه کالای درخواستی را به وی ارسال نماید. (ارسال نمونه با اخذ هزینه امکان پذیر است)
 •  با موافقت خریدار نسبت به صدور پیش فاکتور توسط شرکت اقدام و پیش فاکتور قیمت + تناژ + وضعیت هزینه انبارداری و حمل + ارزش  افزوده (9%) را به صورت شفاف طی فرمی صادر و به خریدار اعلام می  شود.
 • با تأیید پیش فاکتور توسط خریدار ،خریدار پیش فاکتور را به حساب اعلام شده واریز می نماید.
 • شرکت  پس از دریافت وجه کالا، نسبت به اعلام حواله و یا بارگیری اقدام نماید.

چگونگی دریافت و تأییدیه واریز پول؟

 • خریدار وجه کالا را به شماره حساب اعلامی شرکت واریز و پس از چک کردن حساب توسط شرکت، مراتب تایید به خریدار تلفنی اعلام می‌گردد.
  تبصره – خریدار می تواند فیش واریزی را به شرکت از طریق واتس آپ، فکس و یا ایمیل نماید. تأیید به صورت تلفنی الزامی می‌باشد.

چگونگی درخواست و ارسال نمونه و آنالیز ؟

 • درخواست ارسال آنالیز و نمونه طریق از طریق ثبت سفارش و واتس آپ ( whatsapp )
 • درخواست ارسال آنالیز و نمونه از طریق کارشناسان فروش مربوطه با تماس تلفنی
 • درخواست ارسال آنالیز و نمونه از طریق ایمیل ( info@parsbulk.com ) و فکس ( 021-4385-6864 )

چگونگی سرمایه گذاری در پروژه های تعریف شده؟

نظر به این که این شرکت در زمینه فرآوری، تولید، صادرات و واردات انواع مواد شیمیایی فعالیت دارد، لذا این شرکت آمادگی دارد با بهره گیری از سرمایه، سرمایه گذار نسبت به تعریف پروژه طی زمانبندی مشخص اقدام نماید.

 •   تعریف پروژه منوط به مشخص شدن میزان سرمایه در مشارکت است.
 •   همکاری سرمایه گذار در فروش، بازاریابی نیز امکان پذیر است.
 •   سود مناسب و معقول برای پروژه‌ها بر اساس موقعیت زمانی و مدت پروژه قابل تعریف است.
 •   در صورت عدم علاقه‌مندی سرمایه گذاری و مشارکت در فروش و بازاریابی، شرکت رأساً مسئولیت آن را بر عهده خواهد داشت و کلیه مراحل اجرای کار در هر مرحله قابل تعریف و توافق می‌باشد.
 •   با بکار گیری تجربه ما و سرمایه شما می‌توانیم کسب و کار روشن و مداومی را به صورت کوتاه مدت و میان مدت تعریف و اقدام نماییم.

چگونگی ارسال نمونه برای دانشجویان و محققان و دانش پژوهان؟

 • ارسال نمونه برای دانشجویان ، محققان و دانش پژوهان با دریافت هزینه ارسال می‌گردد. (حضوری و یا با پست پیشتاز و غیره)
 • هزینه دریافتی فقط بابت هزینه جابجایی نمونه است و هیچ گونه وجه و سودی بابت نمونه اخذ نمی‌گردد.
 • ارسال درخواست از طریق این لینک امکانپذیر است.

آیا سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید!

faq1