Import and export of bulk commercial goods

خدمات ما

گروه بازرگانی پارس بالک با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه بازرگانی کالا، واردات و صادرات مواد اولیه در صنایع مختلف اعم از شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شوینده، صنایع کشاورزی و … از کشورهای مختلف فعال بوده است. در این راستا ما آمادگی داریم تا نیازهای شرکت‌های تولیدی به مواد اولیه گوناگون را از طریق واردات تامین و همچنین در زمینه صادرات تولیدات داخلی، همراه فعالان اقتصادی عزیز در این حوضه باشیم.

اگر به کالایی نیاز دارید که ما در انبار خود موجود نداریم می‌توانیم برای شما در صورت مهیا بودن شرایط به صورت سفارشی محصول مورد نظرتان را از کشور مبدا وارد کنیم.

ما می‌توانیم اگر محصولاتی برای صادرات دارید در زمینه مشاوره برای انتخاب بهترین مقصد صارداتی، بازاریابی و فروش و انجام تشریفات گمرکی همراه شما باشیم.

در صورتی که کارخانه شما دارای مواد اولیه مازاد بر نیاز است و بیش از مصرف کارخانه شماست، می توانید پیشنهاد فروش محصول مازاد خود را برای ما ارسال کنید.

در زمینه ارائه فرمولاسیون ما دارای کادر مجرب در جهت ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت، برند و بازدهی در محصولات تولیدی شما هستیم.

نمودار تعداد مشتریان

Customers chart

خط مشی شرکت

پارس بالک با بهره گیری از کادر ارزنده و کارشناسان مجرب و جذب نیروهای کارآمد و متخصص با ارائه خدمات تخصصی بازرگانی همیشه سعی بر ارائه خدمات حرفه‌ای و متمایز از سایر شرکت‌ها داشته است.

رمز موفقیت این شرکت از بدو تأسیس تاکنون، صداقت در کلیه عملیات اجرایی و نیز ارائه مناسب ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی شرکتهایی که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم بوده است.

این شرکت همواره با پایبندی به اصول اخلاقی، صداقت در عملکرد، رعایت انصاف، مسئولیت پذیری و به کارگیری سرعت و دقت در راستای حمایت از منافع مشتری و ارائه خدمات مطلوب مورد درخواست مشتری طی سالیان اخیر از رشد چشمگیری در افزایش رضایتمندی و انجام تعهدات خود داشته است.

ما در حال حاضر همکاری‌های گسترده و منظمی با شرکت‌های خوشنام بازرگانی و واحدهای تولیدی معتبر داریم و وجه تمایز ما در ارائه خدمات تخصصی بوده و با تجارب ارزشمندمان در سالها فعالیت در امر بازرگانی توانسته ایم سرعت ، دقت و کاهش هزینه‌ها را برای مشتریان‌مان به ارمغان رسانیم و همیشه در حال اضافه کردن خدمات متنوع و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده هستیم.

service single 1

حوزه‌های فعالیتی ما:

  • عقد قرارداد بلند مدت با کارخانجات و تولیدی ها، جهت تأمین مواد اولیه به صورت مستمر، همراه با تضمین قیمت و کیفیت محصولات
  • تأمین مواد اولیه کارخانجات شیمیایی و غذایی بصورت سفارشی (پروفرما)
  • حمل و نقل بین المللی و نظارت بر حسن انجام کار
  • ارائه ی مشاوره تخصصی خرید و مهندسی خرید
  • تأمین نیاز مواد اولیه کارخانجات صنایع مرتبط
  • اخذ پروفورم، انجام امور ارزی مربوطه
  • تحقیق و بازدید از کارخانجات
  • انجام کلیه مکاتبات بازرگانی
  • نظارت بر کیفیت کالاها

نمودار فعالیت شرکت در صنایع مختلف:

raw chart 1024x851 1
میزان فعالیت شرکت در واردات متریال مورد نیاز صنایع مختلف