Import and export of bulk commercial goods

واردات کالا

Importation 1
Importation 2

اگر به کالایی نیاز دارید که ما در انبار خود موجود نداریم می‌توانیم برای شما در صورت مهیا بودن شرایط به صورت سفارشی محصول مورد نظرتان را از کشور مبدا وارد کنیم.

به کالاهایی که در داخل کشور یا سایر کشورهای خارجی ساخته و یا فراهم شده است و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد  می‌گردند، واردات کالا گفته می‌شود.
معمولاً بدلیل اینکه تهیه برخی از کالاها برای تمامی کشورها امکان‌پذیر نبوده و یا از نظر اقتصادی به صرفه نمی‌باشد، لذا آن کشورها با استفاده از واردات کالا نیاز داخلی کشور خود را تأمین می‌کنند. قابل ذکر است که واردات کالا امری تخصصی است و باید از طریق افراد مختصص انجام شود.

  • تعیین کالا و مقدار مورد نیازانتخاب کالای وارداتی یک تصمیم تخصصی است و باید مبتنی بر دانش و تجربه باشد و بسیاری از مباحث در آن نقش موثر دارند اما به‌صورت کلی ما با اکثر نیازهای کارخانجات تولیدی اشنا هستیم و می توانیم شمار در این امر یاری کنیم
  • مشخص نمودن فروشنده خارجیمحصولات بسیاری از تامین‌کنندگان در سایت هایی همچون آمازون و علی بابا و … قابل شناسایی هستند، همچنین شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی، جست و جو در اینترنت و دانلود کاتالوگ‌ها، مراجعه به اتاق های بازرگانی، مسافرت به کشورهای هدف، مشاوره با شرکت‌های تامین‌کننده یا دفاتر بازرگانی و … روش های رایجی در شناسایی تامین‌کنندگان هستند.
  • واردات و ترخیص کالای مورد نظردر این مرحله واردکننده باید اسناد و مدارک مربوط به کالای مورد نظر را به گمرک ارائه دهد و بعد از طی مراحلی و پرداخت برخی از هزینه‌ها آن را دریافت کند. معمولا بسیاری از واردکنندگان در این مرحله به مشکل برخواهند خورد. بنابراین ناگزیر از مشاوره واردات استفاده می‌کنند.

این سرویس، کامل‌ترین اطلاعات مورد نیاز را برای هدف شما به ارمغان می آورد.

 

Download PDF
Download DOC

داشتن مجوز برای همه کالاها در فرایند واردات و صادرات کالا امری ضروری است که بایستی از سازمان های مرتبط اخذ گردد. صدور این مجوزها نسبت به نوع کالایی که وارد کشور شده است متفاوت خواهد بود. با توجه به تخصصی بودن امر واردات و نیاز به تسلط کامل به زبان بازرگانی و داشتن اطلاعات و تجربیات تخصصی بازرگانی در این رابطه و ملاحضاتی که ورود کالا به کشور دارد و تسلط بر آن‌ها به تخصص و تجربه‌ی زیادی نیاز دارد، بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی، تصمیم‌ می‌گیرند که این فرآیند را به شرکت‌های بازرگانی واگذار کنند و از پیچیدگی‌های آن دور بمانند.

ماده فعال دارویی (APIs)، پلی وینیل پیرولیدون، سدیم لوریل اتر سولفات، میکرو کریستالین سلولز، استئارات منیزیم و …

پروتئین ها، کربوهیدرات ها، صمغ ها، آنزیم ها، رنگ ها، ویتامین ها، مواد معدنی، طعم ها ، افزودنی های غذایی و …

اسید سولفوریک، اتیلن، پروپیلن، کلر،اتیلن دی کلرید، اسید فسفریک، آمونیاک، هیدروکسید سدیم و …

فرم ثبت درخواست تماس:

    2 + 3 =