Import and export of bulk commercial goods

ارائه فرمولاسیون

Formulation 1
در زمینه ارائه فرمولاسیون ما دارای کادر مجرب در جهت ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت، برند و بازدهی در محصولات تولیدی شما هستیم.

فرمولاسیون (formulation)، به معنای لغوی دستور سازی، فرمول بندى کردن، قاعده سازی است. فرمولاسیون را شاید بتوان به زبان ساده این طور معنی کرد که در علم شیمی، مواد اولیه یک سری واکنش یا در علم داروسازی مواد اولیه موثر درمانی را به فرم مطلوب و قابل استفاده تبدیل می کنند که این فرآیند را فرمولاسیون می نامند.
در فرمولاسیون عملا شاهد این موضوع هستیم که حالت خالص مواد اولیه موثر، به حالت مطلوب و پایدار و صد البته قابل مصرف تبدیل می شود. در کل اگر بخواهید به یک ماده شیمیایی خاص برسید و آن را تهیه کنید، علاوه بر دسترس داشتن مواد اولیه و ماده خام آن باید فرمولاسیون تهیه آن را نیز داشته باشید تا به هدف نهایی که تولید آن ماده است برسید.

حوزه های فعالیتی ما:

مکمل‌های ورزشی باید نیازهای تغذیه ای ویژه افراد ورزشی را برآورده کنند و به آنها در انجام و کمک به بهبود عملکردشان کمک کند پس از همان ابتدا باید در مشخصات تولید، از نظر ترکیبات فرمولاسیون، ماتریس، دوز و همچنین فرم مواد تشکیل دهنده، انتخاب‎های تعیین کننده انجام شود.

قبل از شروع تولید یک فرمول، شما باید هدف محصول خود را تعریف کنید، اینکه چگونه می خواهید آن را برجسته و چه ادعاهایی که می‌خواهید در رابطه با محصول ارائه دهد. این به شما امکان می دهد تا مواد تشکیل دهنده آن را با دقت انتخاب کرده و دوزهای صحیح را برای دستیابی به فواید مورد نظر مشخص و هرگونه ادعای بهداشتی و غذایی را بیان کنید که موقعیت محصول شما را تقویت کند.

یکی از چالش­هایی که همواره داروسازی صنعتی با آن روبرو بوده سختی کار کردن با مواد موثره خالص است. مواد موثره دارویی خالص، دارای ناپایداری و عوارض جانبی زیاد، جذب و فراهمی زیستی کم، طعم و بوی نامطبوع و دیگر ویژگی‌­های نا مطلوب می‌ ­باشند، که این ویژگی­ها مصرفشان را جهت درمان در بیماران محدود می­‌کند. لذا بعد از کشف مواد موثره دانش تبدیل آنها به فرم­‌های مطلوب قابل مصرف مهمترین مبحث داروسازی صنعتی می­‌باشد. این حوزه یعنی تبدیل مواد موثره خالص به فرم پایدار و قابل مصرف در شرایط محیطی را فرمولاسیون می‌نامند.

یکی از حساس ترین فرمولاسیون های شیمیایی، فرمولاسیون مربوط به صنایع غذایی است چرا که ماده به دست آمده توسط انسان خورده می شود و بر چرخه زیستی او اثر گذار است. در کلامی ساده تر باید گفت که در این فرمولاسیون حساس با جان انسان ها سر و کار داریم و باید همه چیز با استاندارد و حساسیت بالا انجام شود.

دنیای فرمولاسیون مواد شیمیایی بسیار گسترده است. شما با دانستن فرمولاسیون مواد شیمیایی، تهیه مواد اولیه مورد نیاز و ابزارهای مخصوص انجام واکنش ها، می توانید تنها با صرف اندکی هزینه به عنوان سرمایه اولیه، پس از گذشت مدت زمانی اندک به مرحله بازگشت سرمایه و سود دهی برسید. شما با در دست داشتن فرمولاسیون یک ماده شیمیایی، درست نقشه راه را در دست دارید و حتی می توانید با یک برنامه ریزی زمانی و مالی دقیق، نقشه در دست خود را به نقشه گنج تبدیل کرده و وضعیت اقتصادی خود را کاملا بهبود بخشید.

فرمولاسیون های پرکاربرد شیمیایی اکثرا به دلیل کاربرد تجاری و سود دهی که دارند رایگان نبوده و برای دسترسی به آن ها بایستی هزینه کرد.

فرم ثبت درخواست تماس:

    − 1 = 7